O
Terug
4.4.1 Logistics Overijssel
Portefeuillehouder
Erwin Hoogland
Acties 2025
- Wij werken samen met onze partners onder de vlag van Logistics Overijssel aan een toekomstbestendige logistieke sector. Wij voeren onze opgaven, ambities en projecten uit die door uw Staten zijn vastgesteld in het werkplan Werken aan Logistics Overijssel 2024-2027.
- Wij ondersteunen Logistics Overijssel (secretariaat, aanjager kernteam en werktafels) en de logistieke netwerkorganisaties bij cluster- en netwerkactiviteiten.
- Wij geven via de thema’s Bereikbaarheid en ruimte, International business, Kennis, Onderwijs en Arbeidsmarkt en Duurzaamheid en Circulaire economie uitvoering aan de gezamenlijke opgaven.
Inhoudelijke kleurscore
Inhoudelijke toelichting
Actie 1
We hebben enkele zaken uit het werkplan niet kunnen uitvoeren. Ook hebben Port of Twente en regio Stedendriehoek nog geen project ingediend/ subsidie aangevraagd waardoor gereserveerde middelen niet uitgegeven zijn.
Financiële kleurscore
O
Financiële toelichting
Prognose
Op een budget van € 0,65 miljoen verwachten wij, na doorschuiven van onderstaande middelen, geen onderbesteding.
Op basis van bovenstaande inhoudelijke toelichting schuiven we € 0,4 miljoen door naar 2026.
GS begrotingswijziging
Op basis van de spelregels van de Reserve uitvoering Kwaliteit van Overijssel hebben wij besloten om voor prestatie 4.4.1 een budget van € 0,4 miljoen, samen met de bijbehorende onttrekking aan deze reserve, door te schuiven van 2025 naar 2026.
Statenvoorstellen en -besluiten
Verantwoordelijk portefeuillehouder
Erwin HooglandBegrotingswijziging
- GS Begrotingswijziging