Portefeuillehouder
Martijn Dadema

Acties 2024

  1. Wij werken samen met de gemeenten langs de A1 de gebiedsplannen verder uit en begeleiden de uitvoering ervan (zoals de uitkijktoren Rijssense berg).

Inhoudelijke kleurscore

G

Inhoudelijke toelichting

Actie 1
In 2024 is de uitvoering van de gebiedsplannen, met uitzondering van de landmark op de Rijssense Berg, afgerond.

Financiële kleurscore

O

Financiële toelichting

Afronding Landschappelijke inpassing verbreding A1
Voor de landmark op de Rijssense Berg wordt medio 2025 duidelijk of dit haalbaar blijkt. Tot die tijd kan de gemeente Rijssen-Holten nog aanspraak maken op subsidie vanuit het project. Daarom stellen we nu een resultaatbestemming voor om deze middelen beschikbaar te houden in 2025. In de Monitor 2024-II is deze onderbesteding aangekondigd.

Wij stellen u voor om een bedrag van € 0,4 miljoen middels resultaatbestemming toe te voegen aan de jaarschijf 2025 van prestatie 4.6.1 van de begroting 2025.

Begrotingswijziging

  • Resultaatbestemming

Baten begrotingswijziging

Lasten begrotingswijziging

Resultaatbestemming

424

Verantwoordelijk portefeuillehouder

Martijn Dadema