G
Terug
4.6.1 A1

Portefeuillehouder
Martijn Dadema
Acties 2024
- Wij werken samen met de gemeenten langs de A1 de gebiedsplannen verder uit en begeleiden de uitvoering ervan (zoals de uitkijktoren Rijssense berg).
Inhoudelijke kleurscore
Inhoudelijke toelichting
Actie 1
In 2024 is de uitvoering van de gebiedsplannen, met uitzondering van de landmark op de Rijssense Berg, afgerond.
Financiële kleurscore
O
Financiële toelichting
Afronding Landschappelijke inpassing verbreding A1
Voor de landmark op de Rijssense Berg wordt medio 2025 duidelijk of dit haalbaar blijkt. Tot die tijd kan de gemeente Rijssen-Holten nog aanspraak maken op subsidie vanuit het project. Daarom stellen we nu een resultaatbestemming voor om deze middelen beschikbaar te houden in 2025. In de Monitor 2024-II is deze onderbesteding aangekondigd.
Wij stellen u voor om een bedrag van € 0,4 miljoen middels resultaatbestemming toe te voegen aan de jaarschijf 2025 van prestatie 4.6.1 van de begroting 2025.
Statenvoorstellen en -besluiten
Begrotingswijziging
- Resultaatbestemming